PLOEY izle You Never Fly Alone 2018 Animasyon Full HD
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
6.6 IMDB Puanı 1,097 Görüntülenme

PLOEY izle You Never Fly Alone 2018 Animasyon Full HD

Yönetmen:

PLOEY izle, Animasyon türü olan bu film de oldukça mükemmel sahnelere değinmesiyle birlikte öğretici ve eğitici şeylerin olması da çocukları oldukça filme bağlayacak bir lansıman olduğunu göstermektedir. Bir tür İzlanda yapımı olan 9 Şubat 2018’de vizyona girerek beyazperdeye aktarılacak ve seyircisiyle buluşma heycanını da yaşayacaktır. Film de Ailesinin sonbaharın gelmesiyle birlikte göçen, ve kendisinin de uçmayı henüz bilmeyen bir yağmur kuşu olması da düşmanların dahada hoşuna gidecek ve aksiyonlu maceralar ardı ardına gelecektir.
Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Jamie Oram, Harriet Perring, Iain Stuart Robertson, Richard Wills-Cotton, Þórunn Erna Clausen, Debbie Chazen, Georgina Sutcliffe, Kaizer Akhtar, Colin Mace, Dona Croll, Kasper Michaels ve Ólafur S.K. Þorvaldz gibi oyuncular yer almaktadır


PLOEY izle

PLOEY izle Animasyon türü olan bu film de oldukça mükemmel sahnelere değinmesiyle birlikte öğretici ve eğitici şeylerin olması da çocukları oldukça filme bağlayacak bir lansıman olduğunu göstermektedir. Bir tür İzlanda yapımı olan 9 Şubat 2018’de vizyona girerek beyazperdeye aktarılacak ve seyircisiyle buluşma heycanını da yaşayacaktır. Film de Ailesinin sonbaharın gelmesiyle birlikte göçen, ve kendisinin de uçmayı henüz bilmeyen bir yağmur kuşu olması da düşmanların dahada hoşuna gidecek ve aksiyonlu maceralar ardı ardına gelecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?