Cüce Dedektif Şerlok izle 2018 Animasyon filmi Full Hd
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (4)
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 1,183 Görüntülenme

Cüce Dedektif Şerlok izle 2018 Animasyon filmi Full Hd

Cüce Dedektif Şerlok izle, filmi 2018 ABD yapımı bir animasyon, aile filmidir. Bu filmin yönetmen koltuğunda John Stevenson oturmaktadır. Seslendirenler arasında Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt, Michael Caine, Maggie Smith gibi yıldız isimlerin bulunduğu yapım 30 Mart 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Cüce Dedektif Şerlok film konusu, film de bahçe cüceleri bir anda ortadan kaybolmuştur. Bu cüceleri merak eden ve ne yapacağını bilmeyen Juliet çözümü dedektif Sherlock Gnomes’a danışmakta bulur. Usta dedektif cüceleri bulabilmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. 2018 yılında vizyona girecek yapımın seslendiren kadrosundaki kaliteli isimler yapımında ne kadar kaliteli olacağının belirtisini gösteriyor.


Cüce Dedektif Şerlok izle

Cüce Dedektif Şerlok izle filmi 2018 ABD yapımı bir animasyon, aile filmidir. Bu filmin yönetmen koltuğunda John Stevenson oturmaktadır. Seslendirenler arasında Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt, Michael Caine, Maggie Smith gibi yıldız isimlerin bulunduğu yapım 30 Mart 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)